Warszawa

19 października 2019

Wydarzenie jest skierowane dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Planowane są też wykłady dla dorosłych, na które wstęp będzie wolny.

Dla każdego z czterech przedziałów wiekowych przygotowana będzie oddzielna ścieżka, którą będzie można znaleźć poniżej na planie zajęć.

Podczas przeprowadzanych warsztatów wykorzystane zostaną zarówno darmowe jak i komercyjne rozwiązania dostępne na polskim rynku lub przez internet.

ilustracja3

Miejsce

Zajęcia odbędą się na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Banacha 2) 

Plany zajęć

GodzinaGrupa AGrupa BGrupa C
9:00 - 9:30
Rejestracja
9:30 - 10:00 Rozpoczęcie
10:00 - 10:45 Lightbot
Paweł Piecyk, Krzysztof Bardziński
(Allegro)
Sala 2042
Lightbot
Damian Wolny
Sala 3041
Mindstorms
Jakub Maliszewski, Bartek Grochowski
(Planeta Robotów)
Sala 2043
10:45 - 11:00 Przerwa 15 minut
11:00 - 11:45 Lightbot
Paweł Piecyk, Krzysztof Bardziński
(Allegro)
Sala 2042
Lightbot
Damian Wolny
Sala 3041
Mindstorms
Jakub Maliszewski, Bartek Grochowski
(Planeta Robotów)
Sala 2043
11:45 - 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 - 12:45 Jak rozmawiają komputery
Tomasz Bartczak, Jarosław Długosz
(Allegro)
Sala 2042
Mindstorms
Jakub Maliszewski, Bartek Grochowski
(Planeta Robotów)
Sala 2043
Lightbot
Paweł Piecyk, Krzysztof Bardziński
(Allegro)
Sala 3160
12:45 - 13:30 Obiad
13:30 - 14:15 Photon
Weronika Biront, Patrycja Rychlik
(Planeta Robotów)
Sala 2042
Mindstorms
Jakub Maliszewski, Bartek Grochowski
(Planeta Robotów)
Sala 2043
Lightbot
Paweł Piecyk, Krzysztof Bardziński
(Allegro)
Sala 3160
14:15 - 14:30 Przerwa 15 minut
14:30 - 15:15 Mindstorms
Jakub Maliszewski, Bartek Grochowski
(Planeta Robotów)
Sala 2043
Photon
Weronika Biront, Patrycja Rychlik
(Planeta Robotów)
Sala 2042
Jak rozmawiają komputery
Tomasz Bartczak, Jarosław Długosz
(Allegro)
Sala 2042
15:15- 15:30 Przerwa 15 minut
15:30 - 16:15 Mindstorms
Jakub Maliszewski, Bartek Grochowski
(Planeta Robotów)
Sala 2043
Jak rozmawiają komputery
Tomasz Bartczak, Jarosław Długosz
(Allegro)
Sala 2042
Photon
Weronika Biront, Patrycja Rychlik
(Planeta Robotów)
Sala 2042
16:15 - 16:45 Podsumowanie
GodzinaGrupa AGrupa BGrupa CGrupa D
9:00 - 9:30
Rejestracja
9:30 - 10:00 Rozpoczęcie
10:00 - 10:45 Java Script w CodeCombat
Sala 2045
Druk 3D
Adam Jaśkiewicz

Sala 2044
Microbit
Bartosz Bobrek
(Young Coders)
Sala 2041
Mindstorms
Adrianna Stankiewicz, Adrian Świerczewski
(Planeta Robotów)
Sala 3043
10:45 - 11:00 Przerwa 15 minut
11:00 - 11:45 Java Script w CodeCombat
Sala 2045
Druk 3D
Adam Jaśkiewicz

Sala 2044
Microbit
Bartosz Bobrek
(Young Coders)
Sala 2041
Mindstorms
Adrianna Stankiewicz, Adrian Świerczewski
(Planeta Robotów)
Sala 3043
11:45 - 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 - 12:45 Microbit
Bartosz Bobrek
(Young Coders)
Sala 2041
Mindstorms
Adrianna Stankiewicz, Adrian Świerczewski
(Planeta Robotów)
Sala 3043
Druk 3D
Adam Jaśkiewicz

Sala 2044
Java Script w CodeCombat
Sala 2045
12:45 - 13:30 Przerwa na obiad
13:30 - 14:15 Microbit
Bartosz Bobrek
(Young Coders)
Sala 2041
Mindstorms
Adrianna Stankiewicz, Adrian Świerczewski
(Planeta Robotów)
Sala 3043
Druk 3D
Adam Jaśkiewicz

Sala 2044
Java Script w CodeCombat
Sala 2045
14:15 - 14:30 Przerwa 15 minut
14:30 - 15:15 Mindstorms
Adrianna Stankiewicz, Adrian Świerczewski
(Planeta Robotów)
Sala 3043
Microbit
Bartosz Bobrek
(Young Coders)
Sala 2041
Java Script w CodeCombat
Sala 2045
Druk 3D
Adam Jaśkiewicz

Sala 2044
15:15 - 15:30 Przerwa 15 minut
15:30 - 16:15 Mindstorms
Adrianna Stankiewicz, Adrian Świerczewski
(Planeta Robotów)
Sala 3043
Microbit
Bartosz Bobrek
(Young Coders)
Sala 2041
Java Script w CodeCombat
Sala 2045
Druk 3D
Adam Jaśkiewicz

Sala 2044
16:15 - 16:45 Podsumowanie
GodzinaGrupa AGrupa BGrupa C
9:00 - 9:30
Rejestracja
9::30 - 10:00 Rozpoczęcie
10:00 - 10:45 Co czuje robot?
Piotr Orłowski, Wioleta Goździk
(Allegro)
Sala 3042
Swift Playgrounds
Piotr Torczyński, Krystian Kozerawski
Sala 3170
Python: w poszukiwaniu skarbów
Paweł Zwierzchowski, Aleksandra Dąbrowska
(Allegro)
Sala 3044
10:45 - 11:00 Przerwa 15 minut
11:00 - 11:45 Co czuje robot?
Piotr Orłowski, Wioleta Goździk
(Allegro)
Sala 3042
Swift Playgrounds
Piotr Torczyński, Krystian Kozerawski
Sala 3170
Python: w poszukiwaniu skarbów
Paweł Zwierzchowski, Aleksandra Dąbrowska
(Allegro)
Sala 3044
11:45 - 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 - 12:45 Python: w poszukiwaniu skarbów
Paweł Zwierzchowski, Aleksandra Dąbrowska
(Allegro)
Sala 3044
Co czuje robot?
Rafał Augustyniak, Wioleta Goździk
(Allegro)
Sala 3042
Swift Playgrounds
Tomasz Gębarowski, Piotr Torczyński
Sala 3170
12:45 - 13:00 Przerwa 15 minut
13:00 - 13:45 Python: w poszukiwaniu skarbów
Paweł Zwierzchowski, Aleksandra Dąbrowska
(Allegro)
Sala 3044
Co czuje robot?
Rafał Augustyniak, Wioleta Goździk
(Allegro)
Sala 3042
Swift Playgrounds
Tomasz Gębarowski, Piotr Torczyński
Sala 3170
13:45 - 14:30 Obiad
14:30 - 15:15 Swift Playgrounds
Tomasz Gębarowski, Krystian Kozerawski
Sala 3170
Python: w poszukiwaniu skarbów
Paweł Zwierzchowski, Aleksandra Dąbrowska
(Allegro)
Sala 3044
Co czuje robot?
Piotr Orłowski, Rafał Augustyniak
(Allegro)
Sala 3042
15:15 - 15:30 Przerwa 15 minut
15:30 - 16:15 Swift Playgrounds
Tomasz Gębarowski, Krystian Kozerawski
Sala 3170
Python: w poszukiwaniu skarbów
Paweł Zwierzchowski, Aleksandra Dąbrowska
(Allegro)
Sala 3044
Co czuje robot?
Piotr Orłowski, Rafał Augustyniak
(Allegro)
Sala 3042
16:15 - 16:45 Podsumowanie
GodzinaGrupa AGrupa B
9:00 - 9:30
Rejestracja
9::30 - 10:00 Rozpoczęcie
10:00 - 10:45 Unity3D - Fly High!
Radosław Kłos
(Code Warriors)
Sala 3045
Czarowanie przeglądarki z Nordic Thingy:52
Krzysztof Kwiatkowski, Michał Bareja
(Allegro)
Sala 3160
10:45 – 11:00 Przerwa 15 min
11:00 – 11:45 Unity3D - Fly High!
Radosław Kłos
(Code Warriors)
Sala 3045
Czarowanie przeglądarki z Nordic Thingy:52
Krzysztof Kwiatkowski, Michał Bareja
(Allegro)
Sala 3160
11:45 – 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 – 12:45 Zrób swoje Angry Birds'y na telefon
Krzysztof Szłapiński, Tomasz Jackowiak
(Allegro)
Sala 3041
Unity3D - Fly High!
Radosław Kłos
(Code Warriors)
Sala 3045
12:45 – 13:00 Przerwa 15 min
13:00 – 13:45 Zrób swoje Angry Birds'y na telefon
Krzysztof Szłapiński, Tomasz Jackowiak
(Allegro)
Sala 3041
Unity3D - Fly High!
Radosław Kłos
(Code Warriors)
Sala 3045
13:45 – 14:30 Przerwa na obiad
14:30 – 15:15 Czarowanie przeglądarki z Nordic Thingy:52
Krzysztof Kwiatkowski, Michał Bareja
(Allegro)
Sala 3160
Zrób swoje Angry Birds'y na telefon
Krzysztof Szłapiński, Tomasz Jackowiak
(Allegro)
Sala 3041
15:15 – 15:30 Przerwa 15 minut
15:30 – 16:15 Czarowanie przeglądarki z Nordic Thingy:52
Krzysztof Kwiatkowski, Michał Bareja
(Allegro)
Sala 3160
Zrób swoje Angry Birds'y na telefon
Krzysztof Szłapiński, Tomasz Jackowiak
(Allegro)
Sala 3041
16:15 – 16:45 Podsumowanie
GodzinaRodzice
9:00 - 9:30
Rejestracja
9::30 - 10:00 Rozpoczęcie
Sala 3180
10:00 - 10:45 Rozwój dziecka, a kontakt z nowymi technologiami, internetem oraz sieciami społecznościowymi
dr Ilona Kotlewska-Waś
Sala 2070
10:45 - 11:00 Przerwa 15 minut
11:00 - 11:45 Rozwój dziecka, a kontakt z nowymi technologiami, internetem oraz sieciami społecznościowymi
dr Ilona Kotlewska-Waś
Sala 2070
11:45 - 12:00 Przerwa na kanapkę
12:00 - 12:45 Dlaczego uczyć dziecko programować
Piotr Orłowski
Sala 2070
12:45 - 13:00 Przerwa 15 minut
13:00 - 13:45 Rodzic w Cyberświecie
Tomasz Klaudel, Maciej Hołoga
Sala 2070
1345 - 14:30 Przerwa na obiad
14:30 - 15:15 Jak przygotować dziecko do życia w cyfrowym świecie (i nie zwariować)?
Anna Obem
Sala 2070
15:15 - 15:30 Przerwa 15 minut
15:30 - 16:15 Panel dyskusyjny
Sala 2070
16:15 - 16:45 Podsumowanie

Sponsorzy

Sponsor platynowy

Sponsor złoty

Sponsorzy srebrni

Partnerzy merytoryczni

Wspaniałe naklejki od

Close Menu