Poznań

jesień 2020

Wydarzenie jest skierowane dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Planowane są też wykłady dla dorosłych, na które wstęp będzie wolny.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji wkrótce.

ilustracja3

Miejsce

Zajęcia odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (ul. Umultowska 87) na kampusie Morasko.

Plany zajęć

GodzinaGrupa AGrupa B
9:00 - 9:30
Rejestracja
9::30 - 10:00Rozpoczęcie Aula A1
10:00 - 10:45Przygody w krainie CYBIT

M.Sobolewska, K. Świstek (14+15)
Jak rozmawiają komputery?

E. Krzemińska-Komenda, P. Nowaczyk (4)
10:45 – 11:00Przerwa 15 min
11:00 – 11:45Przygody w krainie CYBIT

M.Sobolewska, K. Świstek (14+15)
Jak rozmawiają komputery?

E. Krzemińska-Komenda, P. Nowaczyk (4)
11:45 – 12:30Przerwa na obiad
12:30 – 13:15ScottieGo!

M. Kaja, J. Bera (4)
Flappybirds

M. Wojtysiak, K. Pawski (14+15)
13:15 – 13:30Przerwa 15 min
13:30 – 14:15ScottieGo!

M. Kaja, J. Bera (4)
Flappybirds

M. Wojtysiak, K. Pawski (14+15)
14:15 – 15:15Podsumowanie 6+
GodzinaGrupa AGrupa B
9:00 - 9:30
Rejestracja
9::30 - 10:00Rozpoczęcie Aula A1
10:00 - 10:45Zbuduj własną grę 3D

A. Bobak, P. Warczyński, A. Kunowski (D1)
Scratch – Bajki Robotów

B. Olejniczak, A. Drozd (16)
10:45 – 11:00Przerwa 15 min
11:00 – 11:45Zbuduj własną grę 3D

A. Bobak, P. Warczyński, A. Kunowski (D1)
Scratch – Bajki Robotów

B. Olejniczak, A. Drozd (16)
11:45 – 12:30Przerwa na obiad
12:30 – 13:15Code Monkey

M. Kędzierski, T. Straszewski (17)
Zbuduj własną grę 3D

A. Bobak, P. Warczyński, A. Kunowski (D1)
13:15 – 13:30Przerwa 15 min
13:30 – 14:15Code Monkey

M. Kędzierski, T. Straszewski (17)
Zbuduj własną grę 3D

A. Bobak, P. Warczyński, A. Kunowski (D1)
14:15 – 14:30Przerwa na kanapkę
14:30 – 15:15Scratch – Bajki Robotów

B. Olejniczak, A. Drozd (16)
Code Monkey

M. Kędzierski, T. Straszewski (17)
15:15 – 15:30Przerwa 15 minut
15:30 – 16:15Scratch – Bajki Robotów

B. Olejniczak, A. Drozd (16)
Code Monkey

M. Kędzierski, T. Straszewski (17)
16:15 – 16:45Podsumowanie
GodzinaGrupa AGrupa B
9:00 - 9:30
Rejestracja
9::30 - 10:00Rozpoczęcie Aula A1
10:00 - 10:45Co czuje robot?

W. Goździk, P. Orłowski (22)
Python: w poszukiwaniu skarbów

M. Urbanek-Trzeciak, M. Wiśniewski (23)
10:45 – 11:00Przerwa 15 min
11:00 – 11:45Co czuje robot?

W. Goździk, P. Orłowski (22)
Python: w poszukiwaniu skarbów

M. Urbanek-Trzeciak, M. Wiśniewski (23)
11:45 – 12:00Przerwa na kanapkę
12:00 – 12:45ScottieGo!

T. Rozmiarek, R. Guźniczak (2)
Co czuje robot?

W. Goździk, P. Orłowski (22)
12:45 – 13:00Przerwa 15 min
13:00 – 13:45ScottieGo!

T. Rozmiarek, R. Guźniczak (2)
Co czuje robot?

W. Goździk, P. Orłowski (22)
13:45 – 14:30Przerwa na obiad
14:30 – 15:15Python: w poszukiwaniu skarbów

M. Urbanek-Trzeciak, M. Wiśniewski (23)
ScottieGo!

T. Rozmiarek, R. Guźniczak (2)
15:15 – 15:30Przerwa 15 minut
15:30 – 16:15Python: w poszukiwaniu skarbów

M. Urbanek-Trzeciak, M. Wiśniewski (23)
ScottieGo!

T. Rozmiarek, R. Guźniczak (2)
16:15 – 16:45Podsumowanie
GodzinaGrupa AGrupa B
9:00 - 9:30
Rejestracja
9::30 - 10:00Rozpoczęcie Aula A1
10:00 - 10:45Zrób swoje Angry Birds’y na telefon

K. Szłapiński, P. Szybiak (24)
Pierwsza gra z Phaser

W. Picard, Ł. Adamczewski (25)
10:45 – 11:00Przerwa 15 min
11:00 – 11:45Zrób swoje Angry Birds’y na telefon

K. Szłapiński, P. Szybiak (24)
Pierwsza gra z Phaser

W. Picard, Ł. Adamczewski (25)
11:45 – 12:00Przerwa na kanapkę
12:00 – 12:45Co ja pacze?

M. Walczak, M. Tomczak, S. Nowak (D3)
Zrób swoje Angry Birds’y na telefon

K. Szłapiński, P. Szybiak (24)
12:45 – 13:00Przerwa 15 min
13:00 – 13:45Co ja pacze?

M. Walczak, M. Tomczak, S. Nowak (D3)
Zrób swoje Angry Birds’y na telefon

K. Szłapiński, P. Szybiak (24)
13:45 – 14:30Przerwa na obiad
14:30 – 15:15Pierwsza gra z Phaser

W. Picard, Ł. Adamczewski (25)
Co ja pacze?

M. Walczak, M. Tomczak, S. Nowak (D3)
15:15 – 15:30Przerwa 15 minut
15:30 – 16:15Pierwsza gra z Phaser

W. Picard, Ł. Adamczewski (25)
Co ja pacze?

M. Walczak, M. Tomczak, S. Nowak (D3)
16:15 – 16:45Podsumowanie
GodzinaGrupa A
9:00 - 9:30Rejestracja
09:30 – 10:00Rozpoczęcie
Aula A1
10:00 – 10:45Bezpieczeństwo w internecie

R. Zagórski (Aula A1)
10:45 – 11:00Przerwa 15 minut
11:00 – 11:45Wielokierunkowy rozwój dziecka przez programowanie stron internetowych

R. Wojtysiak (Aula A1)
16:15 – 16:45Podsumowanie

Opis warsztatów

Organizator

W roku 2019 od strony prawnej reprezentowała nas Fundacja Inspirator, dzięki której między innymi każdy z uczestników i wolontariuszy był ubezpieczony 🙂

Dziękujemy!

Sponsorzy

Złoty sponsor

OLX Group - logo

Srebrni sponsorzy

Brązowi sponsorzy


Partnerzy

Radio Poznań - logo